Dedektör Çeşitleri

Define başlığı altında toplanan dedektörlerin kullanım amacı genel olarak altın avcılığı, metal para avcılığı ya da benzeri türlerde olabilir. Azim

01
AZİM -- DEFİNE

Dedektör, sizlere çeşitli marka ve çeşitli kullanım amaçlarına uygun dedektörler sağlamaktadır. Altın, define ya da metal para avcılığı kara da yapıldığı gibi aynı zamanda su altında da yapılmaktadır ve sizlerin hizmetine sunulmuştur.

Endüstriyel dedektörler aklınıza gelebilecek her türlü sanayi alanlarında kullanılmaktadır. Belediyeler, inşaat, yol yapım, elektrik, telekomünikasyon, doğalgaz firmaları ve diğer endüstriyel alanlardaki ihtiyaçlar için geliştirilmiştir. Ultrasonik sesleri tanıyan alıcıyla donatılan Endüstri dedektörleri ile tespiti zor olan ve maliyetli olan kablo ve boru takip, gaz kaçağı, su kaçağı gibi problemleri kolayca çözüp, çalışmalarda alınan başarılı sonuçlar ile bu sektörlerdeki profesyonellerin en büyük yardımcısıdır.

02
AZİM -- ENDÜSTRİ
03
AZİM -- GÜVENLİK

Güvenlik alanında kullanılan dedektörler, dışardan gelebilecek her türlü tehlikeye karşı iş yerinizde ve sosyal yaşamınızda güvenliğinizi sağlamak için kullanılmaktadır. Üst arama , kapı ve diğer çeşitlerdeki güvenlik dedektörleri Azim Dedektör güvencesiyle kullanımınıza hazırdır.